Spoštovani.

Na OŠ Kamnica boste z letom 2024 lahko račune za plačilo šolskih obveznosti prejemali na več načinov. Poleg prejemanja računov za storitve v papirnati obliki in plačevanja na bančnih okencih vam ponujamo še naslednje možnosti:

  • plačevanje šolskih obveznosti preko SEPA direktne obremenitve – trajnik.
  • prejemanje e-računa po elektronski pošti (od leta 2024 naprej)

NAVODILA za plačevanje preko SEPA direktne obremenitve (trajnik):

SEPA direktne obremenitve (SDD) izvajamo na 18. dan v mesecu. V primeru, da se odločite za direktno obremenitev (trajnik), morate izpolniti obrazec Soglasje za SEPA direktno obremenitev.

Vse morebitne spremembe oziroma ukinitve vašega soglasja urejate v računovodstvu šole in ne na vaši banki, kjer imate odprt račun.

 

NAVODILA za prejemanje E-računa po e-pošti:

Izpolnite izjavo za prejemanje e-računov po e-pošti in nam jo dostavite v tajništvo šole. Šola na podlagi posredovanih podatkov uredi povezavo preko UJP. Plačnik na elektronski naslov prejme sporočilo, ki ga mora potrditi, da se vzpostavi pot za prejemanje računov.

 

Izpolnjene obrazce dostavite v tajništvo šole ali jih pošljete skenirane na e-naslov: tajnistvo@os-kamnica.si