Učenci bodo prvi šolski dan prejeli prijavnice v tiskani obliki, z izpisanim imenom in priimkom, zato jih ni potrebno tiskati.

Način prijave vam bomo predstavili na prvem roditeljskem sestanku, 3. 9. 2024 za starše učencev od 1. do 5. razreda in nato 4. 9. 2024 za starše učencev od 6. do 9. razreda.

Kako prijaviti učenca:

• Dejavnosti so načrtovane glede na pričakovanja staršev, predvsem učencev razrednega pouka, ki ste jih izrazili s predprijavo na dejavnosti v maju 2024.
  • Razmislite, kdaj bo vaš otrok zjutraj prihajal v šolo in kdaj odhajal iz šole, pričakuje se, da bo učenec prisoten pri dejavnosti od začetka do konca
  • Kadar je na voljo ena dejavnost in jo bo otrok obiskoval, označite (obkrožite, pobarvajte) to dejavnost.

• Kadar  sta na voljo dve možnosti izbire, označite (obkrožite, pobarvajte) eno od dejavnosti, npr:

• Kadar so na voljo VEČ KOT dve dejavnosti, izberite in označite dve in ju razvrstite (s številko 1 in 2) glede na željo otroka, npr:

• Po prejemu vseh prijavnic bomo formirali skupine glede na prijave. Upamo, da bomo lahko vsem učencem zagotovili izbrano dejavnost. To je odvisno izključno od prijav.
  • Učenci od 5. do 9. razreda bodo v prijavnicah že imeli označene dejavnosti ZNAM ZA VEČ glede na mnenja strokovnih delavcev, pri katerem od predmetov potrebuje dodatna znanja
  • Učenci 7., 8. in 9. razreda bodo na prijavnicah imeli označeno prijavo k dejavnosti španščina, glede na prijave maja 2024.

PRIJAVNICE NAJDETE V ZAVIHKU RAZŠIRJENEGA PROGRAMA POD AKTUALNO.